Jesteś zainteresowany współpracą ?
Zapraszamy do kontaktu przez formularz

Kontakt

Co
oferujemy?


 

Zaangażownie kapitałowe

Preferowana forma tj. wykup pakietu większościowego oraz bliska współpraca z lokalnym Zarządem.

 

Pozyskiwanie finansowanie dłużnego

Posiadamy bogate doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania dłużnego na różnego rodzaju inwestycje. Poprzez mnogość zrealizowanych projektów oraz aktualnie trwające relacje jesteśmy w stanie negocjować znacznie lepsze warunki od tych dostępnych na rynku.

 

Doradztwo strategiczne

Poprzez analizy naszych ekspertów w zakresie doradztwa biznesowego jesteśmy w stanie wskazać miejsca potencjalnego rozwoju oraz generowania wartości w analizowanym biznesie wraz z odniesieniem do aktualnie panującego otoczego biznesowego, prawnego oraz podatkowego.

 

 

Audyty procesów

Posiadamy specjalistyczną wiedzę umożwliającą indentyfikację "wąskich gardeł" wraz z propozycjami rozwiązań, ulepszeń.  

 

 

Zarządzenie operacyjne

W związku z bogatym doświadczeniem managerskim w różnych segmentach biznesowych oraz rozbudowanej sieci kontaktów jesteśmy w stanie wesprzeć lokalny Zarząd specjalistami różnych dziedzin aby zwiększyć prawdopodobieństwo wygenerowania dodatkowej wartości w ramach wspólnej współpracy.

 

 

Usługi Back Office

Posiadamy dostęp do wysokiej klasy specjalistów w obszarach: księgowości, controllingu, finansów, zarządzania, administracji, IT. Może to być realne wsparcie Twojego biznesu wraz z przekazaniem najlepszych praktyk usprawniających Twoją działalność.